DELTA AGRO

Delta Agro®’nun tescilli markalarından biri olan DeltaFARM® iyi tarım uygulamaları çerçevesinde Eskişehir’deki çiftliğinde yaban mersini, kuşkonmaz ve nar meyvesi üretimi yapmaktadır. Bunun yanı sıra Eskişehir ve çevre illerde sözleşmeli hububat üretimi de yapmaktadır.

Neler yapıyoruz

orman meyveleri üretimi

Modern tarım teknikleri kullanarak modern fidan çeşitleri ile sağlıklı meyveler üretiyoruz.

kuşkonmaz üretimi

Erkenci ve geççi bölgelere uygun çeşitler ile kuşkonmaz üretimi yapıyoruz. Aynı zamanda teknik danışmanlık konusunda hizmet veriyoruz.

sözleşmeli üretim

Firmamız bünyesinde bulunan sulanabilir arazilerde çeşitli tahıl ve sebze ürünleri ile tohumluk üretimi yapıyoruz.

çeşit denemeleri

Serin iklim tahılları, Mısır, Ayçiçeği, Kolza ve diğer endüstri bitkileri için çeşit verim denemeleri kurulması gözlemlenmesi ve raporlaması hizmeti veriyoruz.

Neden

Standartlara Uygunluk

İnsan sağlığı bizim için önemli. Ürünlerimizi insan ve çevre sağlığına uygun olması için hem yerli, hem AB standartlarında uygulamalarla yetiştiriyoruz.

Kaynak İsrafından Uzak Üretim

Ürünlerimizi optimum su, gübre ihtiyacı ile yetiştirip kaynak israfının önüne geçmek için teknoloji ve bilimi her zaman ön planda tutuyoruz.

Adaptasyon

Pazarın değişen taleplerini, yeni trendleri yakından takip ederek bu değişiklere hızlı adapte oluyoruz ve pazarın talebine daima zamanında cevap veriyoruz.

Yenilik

Güncel taleplerin yanı sıra gelecek için yeni çeşit denemeleri ve üretimleri ile pazarda sürekli farklı olmayı hedefliyoruz.

HARİTA

iletişim