DELTA AGRO

Delta Agro®’nun tescilli markalarından biri olan DeltaGEN® çeşitli kışlık hububat, mısır, ayçiçeği gibi endüstri bitkileri ve özellikle yaban mersini ve kuşkonmaz fidesi geliştirilmesi, üretimi konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Gerek sözleşmeli üretim, gerek uluslararası pazar ve kendi bünyemizdeki DeltaFARM® için fide üretmektedir.

Neler yapıyoruz

Laboratuvar Çalışmaları

Laboratuvarımızda bitki doku kültürü yöntemi ile kuşkonmaz, yaban mersini fideleri geliştiriyoruz,

Fide Yetiştiriciliği

Üreticilerin fide ihtiyacına cevap verebilmek için geliştirdiğimiz, tescillediğimiz türlerin fide üretimini yapıyoruz.

Danışmanlık

Yetiştiricilik konusunda profesyonel destek almak isteyen iş ortaklarımızla bitkilerinden en iyi verimi alabilmesi için tecrübelerimizi paylaşıyoruz.

Anahtar Teslim Projeler

Yaban mersini ve kuşkonmaz çiftliği kurulumu konusunda optimum zaman ve maliyetle projelendirme ve kurulum yapıyoruz

Neden

whychoseus?

Çeşit Araştırmaları

Hububat, yaban mersini ve kuşkonmaz bitkilerinin geliştirilmesi için çalışmalarımızı daima “daha iyisi yapılabilir” mantığıyla yürütüyoruz.

Bilimsel Üretim

Bitki doku kültürü yöntemi ile hastalıksız, virüsten ari, kaliteli ve sağlıklı bitki üretimi amacıyla günümüzün ve geleceğin fidelerini üretiyoruz

ÇEVRE BİLİNCİ

Çevre duyarlılığımızdan ödün vermeden üretmeye devam ederek doğaya olan saygımızı üretim aşamalarımıza yansıtıyoruz. Bugünün dünyasına ve gelecek nesillere karşı sorumluluğumuzun farkındayız.

Sürdürülebilirlik

Yatırımlarımız ve yenilikçi anlayışımız ile rekabet gücümüzü kuvvetlendirmek için sürdürülebilir bir başarı istiyoruz.Tarımsal teknolojinin geldiği son noktadaki sürdürülebilir sistemler ile fide ve tohum geliştirmek ve üretmek için üstlendiğimiz büyük sorumluluğun farkındayız.

HARİTA

iletişim