DELTA AGRO

Delta Agro®’nun tescilli markalarından biri olan DeltaGLOBE® tarım sektörü için ekipman, hammadde dış ticareti üzerine uzman bir oluşumdur. Pek çok uluslararası çözüm ortağı olan DeltaGLOBE® uluslararası pazarlardaki tüm yenilikleri takip edip eş zamanlı olarak ulusal pazara sunmaktadır.

Neler yapıyoruz

Uluslararası Temsilcilikler

Temsilcisi olduğumuz ulusal ve uluslararası markaları sektörde en iyi şekilde temsil edip pazarda paydaşlarımızla buluşturuyoruz.

Dış Ticaret

Tarımla ilgili ekipman, gübre, tohum, kimyasal madde ithalat ve ihracat faaliyetleri yürüterek sektörün girdi ihtiyacını karşılıyoruz.

Rehberlik

Yurtdışına açılmak isteyen yerli iş ortaklarımıza hedef Pazar araştırma, uluslararası pazara açılma, ticari bağlantı kurma konularında rehberlik yapıp ihracat yapabilme kabiliyeti kazandırıyoruz.

Tarımsal tedarik

Bitkisel üretimin temelini oluşturan tohum, bitki besleme ürünleri ve bitki koruma ürünlerinin tedariği ve ticaretini yapıyoruz.

Neden

Global Varlık

Başarılı bir ticari faaliyetin yolu kendini sürekli güncel tutmaktan geçer. Dünya üzerindeki partnerliklerimiz ve işbirliklerimiz sayesinde sektördeki yenilikleri takip eder ve paydaşlarımızı yeniliklere ulaşmasını sağlarız.

Operasyonel Mükemmeliyet

Tarımsal faaliyetleri kusursuz yönetmek operasyonel mükemmeliyet gerektirir. Ürünlerin üretimden müşterilerimize zamanında ulaştırılması için tedarik ziniciri halkalarını profesyonel insan kaynağı ve güçlü işbirlikteliklerimizle yönetiriz.

Kazan kazan Felsefesi

Başarılı ticari faaliyet iyi bir takım oyunudur. Bu oyunda bizim kadar paydaşlarımızın da kazanması önemlidir.

HARİTA

iletişim