DELTA AGRO

Delta Agro®’nun tescilli markalarından biri olan DeltaTECH® hem kendi markalarımıza hem de sektöre inovatif, sürdürülebilir ve ekonomik teknolojik çözümler sunmak için sürekli kendini yenileyen, araştıran bir AR&GE oluşumudur.

Neler yapıyoruz

Otomasyon

Tarım alanlarında operasyon kalitesinin arttırılmasına yönelik insansız sulama, ilaçlama, sera yönetim uygulamaları geliştiriyoruz

Anlık Data

Kullandığımız sensörler aracılığı ile tarım alanında verimi etkileyen nem, ısı, rüzgar gibi değişkenleri anlık takip edip yazılımlarımız aracılığıyla kolay izlenebilir hale getiriyoruz.

Yapay Zeka

Endüstri 4.0’ ile toplanan veri ve uygulanan otomasyonun bir adım ötesi olan veri yorumlama, karar verme ve uygulama adımlarını yöneten otonom tarım zekası üzerine çalışmalar yapıyoruz.

Topraktan Sofraya Takip

RFID teknolojisi ile tarladan sofraya kadar uzanan tedarik zinciri halkalarını dijital olarak takip edebilmeye imkan sağlayan yönetim sistemleri üzerine çalışıyoruz

Neden

Süreç ve Teknoloji Entegrasyonu

Yeni teknolojileri geliştirmek kadar önemli olan bir noktada teknolojiye ihtiyaç duyan süreçlerin geliştirilen teknoloji ile uygun şekilde entegre edilmesidir.

Verimlilik Esaslı Bakış

Teknolojik çözümler üretirken bu çözümlerin verimlilik odaklı olmasına önem veriyoruz.

Sürdürülebilir Çözümler

Ürettiğimiz teknolojinin sürdürülebilir ve sürekli geliştirilebilir olmasını daima göz önünde bulundurarak çözümlerimizi paydaşlarımıza sunuyoruz.

HARİTA

iletişim