Hizmetlerimiz

Delta Agro’nun felsefesi 2 ana düşünceye dayanmaktadır;

• Tek bir konuya odaklanmak başarıyı getirir
• Takım çalışması başarıyı getirir

Hizmetlerimiz

Sözleşmeli Üretim

Delta Agro bünyesinde bulunan arazilerde çeşitli tahıl ve sebze ürünlerinin ve tohumlarının üretimi yapıyoruz. Ürettiğimiz ürün ve tohumlukların kalite ve safiyetini korumak için iyi tarım uygulamalarını takip edebileceğimiz çiftçilerimizle sözleşme yaparak, iş partnerlerimizin ihtiyacını karşılamaktayız.

Tarım Danışmanlığı

Yetiştiricilik konusunda profesyonel destek almak isteyen iş ortaklarımızla tohumculuk faaliyetleri, satış faaliyetler, Ar-Ge faaliyetleri ve kurumsal yetiştiricilere mısır ve kuşkonmaz bitkilerinden en iyi verimi alabilmeleri için tecrübelerimizi paylaşıyoruz.

Tarımsal Makine ve Ekipman Bayilikleri

Türkiye temsilciliğini yaptığımız birçok dünya markalasının ürünlerini iş ortaklarımızla paylaşıp Türk tarım profesyonellerinin en güncel tarım teknolojilerine ulaşmasını sağlıyoruz.

Çeşit ve Bitki Koruma, Besleme Ürün Denemeleri

Serin iklim tahılları, Mısır, Ayçiçeği, Kolza ve diğer endüstri bitkileri ve bitki koruma ve bitki besleme ürünleri için verim ve tescil denemeleri kurulması, gözlemlenmesi, başvuruların yapılması ve raporlaması hizmeti veriyoruz.

MARKALARIMIZ

Delta Agro Çatısı Altında Kendi Alanında Büyüyen 4 Marka Var

Delta Agro’nun tescilli markalarından biri olan DeltaFARM iyi tarım uygulamaları kapsamında sözleşmeli tahıl, sebze ve tohum üretimlerini isteğe göre erkenci ve geççi bölgelere uygun şartlarda gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda teknik danışmanlık konusunda hizmeti vermektedir.

STANDARTLARA UYGUNLUK: İnsan sağlığı bizim için önemli. Ürünlerimizi insan ve çevre sağlığına uygun olması için hem yerli, hem AB standartlarında uygulamalarla yetiştiriyoruz.

KAYNAK İSRAFINDAN UZAK ÜRETİM: Ürünlerimizi optimum su, gübre ihtiyacı ile yetiştirip kaynak israfının önüne geçmek için teknoloji ve bilimi her zaman ön planda tutuyoruz.

ADAPTASYON: Pazarın değişen taleplerini, yeni trendleri yakından takip ederek bu değişiklere hızlı adapte oluyoruz ve pazarın talebine daima zamanında cevap veriyoruz.

Delta Agro'nun tescilli markalarından biri olan DeltaGEN tohumculuk sektörüne çeşit denemeleri, tohumluk üretimi, hastalık gözlemi, kontra sezon araştırmaları ile hizmet vermektedir.

ÇEŞİT ARAŞTIRMALARI: Hububat, yaban mersini ve kuşkonmaz bitkilerinin geliştirilmesi için çalışmalarımızı daima “daha iyisi yapılabilir” mantığıyla yürütüyoruz.

BİLİMSEL ÜRETİM: Bitki doku kültürü yöntemi ile hastalıksız, virüsten ari, kaliteli ve sağlıklı bitki üretimi amacıyla günümüzün ve geleceğin fidelerini üretiyoruz.

ÇEVRE BİLİNCİ: Çevre duyarlılığımızdan ödün vermeden üretmeye devam ederek doğaya olan saygımızı üretim aşamalarımıza yansıtıyoruz. Bugünün dünyasına ve gelecek nesillere karşı sorumluluğumuzun farkındayız.

11
1111

Delta Agro’nun tescilli markalarından biri olan DeltaGLOBE uluslararası is ortaklıkları ve teknoloji ithalatı üzerine çalışmaktadır.

GLOBAL VARLIK: Başarılı bir ticari faaliyetin yolu kendini sürekli güncel tutmaktan geçer. Dünya üzerindeki partnerliklerimiz ve işbirliklerimiz sayesinde sektördeki yenilikleri takip eder ve paydaşlarımızı yeniliklere ulaşmasını sağlarız.

OPERASYONEL MÜKEMMELİYET: Tarımsal faaliyetleri kusursuz yönetmek operasyonel mükemmeliyet gerektirir. Ürünlerin üretimden müşterilerimize zamanında ulaştırılması için tedarik zinciri halkalarını profesyonel insan kaynağı ve güçlü iş birlikteliklerimizle yönetiriz.

KAZAN KAZAN FELSEFESİ: Başarılı ticari faaliyet iyi bir takım oyunudur. Bu oyunda bizim kadar paydaşlarımızın da kazanması önemlidir.

Delta Agro’nun tescilli markalarından biri olan DeltaTECH tarımsal sorunlara çözüm bulmak, tarımda verimliliği arttırmak üzere ulusal ve uluslar arası Ar&Ge projeleri geliştirmektedir.

SÜREÇ VE TEKNOLOJİ ENTEGRASYONU: Yeni teknolojileri geliştirmek kadar önemli olan bir noktada teknolojiye ihtiyaç duyan süreçlerin geliştirilen teknoloji ile uygun şekilde entegre edilmesidir.

VERİMLİLİK ESASLI BAKIŞ: Teknolojik çözümler üretirken bu çözümlerin verimlilik odaklı olmasına önem veriyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİR ÇÖZÜMLER: Ürettiğimiz teknolojinin sürdürülebilir ve sürekli geliştirilebilir olmasını daima göz önünde bulundurarak çözümlerimizi paydaşlarımıza sunuyoruz.

Scroll to Top